banner Tipsystems

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.Fotky žákovského turnajeDo fotogalerie bylo přiřazeno několik fotografií z mezinárodního žákovského turnaje v Sokolově a také několi fotografií z přípravného zápasu s karlovarskými Buldoky
31.7.ONLINE: Sokolov - Sparta BÚvodní vystoupení Baníku Sokolov v letošním ročníku druhé ligy můžete sledovat online zde na webových stránkách. Zápas začíná v sobotu v 10:15.
18.7.Vůjtěch na zkoušce u BuldokůZáložník druholigového A-týmu Jan Vůjtěch v sobotu odehraje přípravné utkání za Buldoky K. Vary proti diviznímu Spartaku Chodov. Vedení klubu v současné době jedná s Buldoky o půlročním hostování sokolovského odchovance v týmu hrající ČFL.
10.7.Permanentky od středy 15.7.Zájemci o permanentní vstupenky FK Baník Sokolov na sezonu 2009/2010 se konečně dočkali. Od středy 15. 7. 2009 si je mohou zakoupit na několika předprodejních místech. Za cenu 400,- Kč je možné permice zakoupit v novinovém stánku p. Korela v Uralu, v Květinářství Petra (ulice K. H. Borovského naproti poště), v prodejně Leben (ulice Slovenská u velkého parkoviště) a Infocentru MDK Sokolov. Dále je samozřejmě možné permanentky zarezervovat v sekretariátu FK Baník Sokolov, který sídlí v budově naproti umělce v areálu Baníku.
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner