banner Tipsystems

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.10.Sestřih utkání s MostemNa náš Youtube kanál jsme přidali sestřih ze sobotního zápasu 12. kola FNL, ve kterém jsme v rámci hornického derby porazili FK Baník Most 1909 2:0. Můžete použít také tento odkaz.
27.10.Zápasy U15 a U14 přeloženyUtkání žákovských mužstev U15 a U14, ve kterých baníkovci měli hostit Hradec Králové, se odehrají ve středu 5. listopadu od 12:45 (U14) a od 14:30 (U15). Původní termín byl 28.10.
27.10.Plán ploch: 27.10. - 2.11.Kompletní rozpis ploch pro tento týden, včetně tréninků, naleznete ve formátu .xls (MS Excel) ZDE.
26.10.Víkendové výsledky mládežeU19 - Náchod 3:6 (0:2; Krlička, Geberth, Koubek)
U17 - Most 4:1 (1:1)
U16 - Most 3:0 (2:0; Kursa 2x, Motl)
U15 - Teplice 1:2 (0:1, Štursa)
U14 - Teplice 2:4 (1:2)
Most - U13 7:3 (4:0)
Most - U12 8:8 (6:5)
24.10.Výsledky v Sokolovském deníkuVýsledkový přehled mládežnických týmů FK Baník Sokolov naleznete také v sobotních vydáních Sokolovského deníku.
20.10.Plán ploch: 20.10. - 26.10.Kompletní rozpis ploch pro tento týden, včetně tréninků, naleznete ve formátu .xls (MS Excel) ZDE.
19.10.11. koloV 11. kole kole FNL zajíždí Sokolov do Znojma. Online přenos můžete od 15:30 sledovat zde.
19.10.Online: Znojmo - BaníkZápas 11. kola začíná v 15:30 a jeho průběh můžete sledovat prostřednictvím tohoto online přenosu.
18.10.Výsledky mládežeKladno - U19 2:4 (1:1; Čuchran, Mestl, Koubek, Olah)
Kladno - U17 0:3 (0:2)
Kladno - U16 1:1 (1:0, 4:2 po PK)
Slavia Praha - U15 2:1 (1:0, Štursa)
Slavia Praha - U14 5:2 (1:2)
Karlovy Vary - U13 2:6 (1:3)
Karlovy Vary - U12 3:28 (2:18)
13.10.Plán ploch: 13.10. - 19.10.Kompletní rozpis ploch pro tento týden, včetně tréninků, naleznete ve formátu .xls (MS Excel) ZDE.
12.10.Výsledky mládežeU19 - Admira Praha 1:2 po PK (0:1, Krlička)
U17 - Varnsdorf 11:0 (4:0)
U16 - Varnsdorf 3:0 (1:0)
U15 - Mladá Boleslav 0:3 (0:1)
U14 - Mladá Boleslav 2:3 (2:1)
U13 - Admira Praha 11:4 (7:1)
U12 - Admira Praha 6:9 (2:4)
6.10.Plán ploch: 6.10. - 12.10.Kompletní rozpis ploch pro tento týden, včetně tréninků, naleznete ve formátu .xls (MS Excel) ZDE.
5.10.Výsledky mládežeSlavia Praha - U19 3:3, na PK 3:1 (2:1; Čuchran, Krlička, Koubek)
Písek - U17 0:0 (3:4 na PK)
Písek U16 0:2 (0:0; Kursa, Čtrnáct)
Most - U15 3:0 (1:0)
Most - U14 3:1 (2:1, Václavík)
Dukla Praha - U13 10:2 (4:2)
Dukla Praha - U12 6:6 (4:3)
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner